raty przez internet leasing przez internet

NAROŻNIK DUŻY 290X144 CM W KSZTAŁCIE LITERY "U" BORDOWY MOLI 09 ROZKŁADANY+AUTOMAT

Narożnik MOLI 09 w kształcie litery U

Nowoczesną aranżację swojego wnętrza uzyskasz dzięki połączeniu prostej formy narożnika MOLI 09 z funkcjonalnością

Oferowany model ma siedzisko wykonane z pianki T30  oraz sprężyn bonellowych. Poduszki oparciowe oraz siedziska wykonane w prostym desingu. Narożnik wyposażony jest w pojemnik na pościel oraz funkcję spania wraz z automatycznym rozkładaniem. Całości kompozycji dopełniają wysokie, drewniane nóżki, dostępne w dwóch kolorach.

Do wyboru mają Państwo również trzy wysokiej jakości tkaniny obiciowe, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie materiał oraz kolor, czyniąc swoje wnętrze wyjątkowym.

Kolor nóżek
Cena:
2 590,00 zł
Brutto
Ilość

Dostawa za 280,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki
 

Bezpieczna dostawa - własny transport na terenie kraju

 

Wysoka jakość wykonania - to nasz priorytet

 

Wygodne i sprawdzone płatności - płać jak lubisz

 

Napisz swoją opinię

Narożnik MOLI 09 w kształcie litery U

Nowoczesną aranżację swojego wnętrza uzyskasz dzięki połączeniu prostej formy narożnika MOLI 09 z funkcjonalnością

Oferowany model ma siedzisko wykonane z pianki T30  oraz sprężyn bonellowych. Poduszki oparciowe oraz siedziska wykonane w prostym desingu. Narożnik wyposażony jest w pojemnik na pościel oraz funkcję spania wraz z automatycznym rozkładaniem. Całości kompozycji dopełniają wysokie, drewniane nóżki, dostępne w dwóch kolorach. Do wyboru mają Państwo również trzy wysokiej jakości tkaniny obiciowe, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie materiał oraz kolor, czyniąc swoje wnętrze wyjątkowym.WYMIARY CAŁKOWITE:
*
Szerokość: 290 cm
*Długość: 144 cm
*Wysokość: 98 cm
*Powierzchnia Spania: 144 x 270 cm
*
Wysokość siedziska: 46 cm

    Tolerancja wymiarów: +/- 5 %


NAROŻNIK ROZKŁADANY kształt U 290 MOLI 09 AUTOMATCECHY CHARAKTERYSTYCZNE:

- Pojemnik na pościel

- Funkcja spania

- Funkcja automatycznego rozkładania !

- Siedziska wykonane z pianki T30 oraz sprężyn bonellowych

- Mebel wolnostojący - obity tkaniną z tyłu

- Nóżki w dwóch kolorach do wyboru:

*Naturalne drewno
*Drewno czarne

DODATKOWE INFORMACJE:

1. Możliwość wyboru dowolnego koloru narożnika z wzorników przedstawionych w galerii produktu. Posiadamy szeroką gamę kolorystyczną różnego rodzaju materiałów, co pozwoli dopasować kolor, a nawet odcień do każdego rodzaju wnętrza. 


2. Dostępne kolory nóżek: 

·        - Naturalne drewno

·        - Drewno czarne 

 

WYBRANĄ TKANINĘ OBICIOWĄ WRAZ Z NUMEREM KOLORU NALEŻY PODAĆ W WIADOMOŚCI DLA SPRZEDAJĄCEGO PODCZAS SKŁADANIA ZAMÓWIENIA ! 


KRÓTKIE OPISY DOSTĘPNYCH TKANIN:1. Tkanina MONOLITH

Pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworząca hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu wchłanianiu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz.

2. Tkanina MALMO NEW 

Tkanina meblowa z grupy plecionek o drobnym melanżowym splocie. Tkanina tapicerska odporna na ścieranie, bardzo wytrzymała, mocna, jednocześnie bardzo miękka i przyjemna w dotyku. Tkanina od dołu wzmocniona jest białą tkaniną. 

3. Tkanina KRONOS

Tkanina meblowa typu plusz, miła i miękka w dotyku, z subtelnym połyskiem, doskonała zarówno jako materiał na duże meble tapicerowane, elementy dekoracyjne. Tkanina tapicerska wytrzymała i odporna na mechacenie podczas użytkowania o wysokiej odporności na działanie światła.

chat Komentarze (0)