raty przez internet leasing przez internet

ŁÓŻKA PIĘTROWE

Łóżka piętrowe ze schodami i biurkiem dla dzieci | Viameble

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-40 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Łóżko piętrowe — oszczędność miejsca i funkcjonalne rozwiązania

Już dawno przestały być meblami rodem z dziecięcych kolonii. Dziś łóżka piętrowe to innowacyjne i modne rozwiązania, które kuszą swoimi patentami. Wybierając taki mebel, nie tylko oszczędzasz przestrzeń w pokoju. Niektóre propozycje wykraczają daleko poza ogólnie przyjęte schematy. Łóżka piętrowe to nie tylko powierzchnia do spania. Teraz możemy wybierać spośród konstrukcji, które łączą w sobie zarówno strefę wypoczynkową, jak i miejsce do nauki czy przechowywania drobiazgów. Tego typu innowacje z pewnością sprawdzą się w pokoju dziecięcym lub należącym do nastolatka. 

Design i rozmiar dopasowany do wnętrza, czyli łóżka piętrowe w roli głównej

Obecnie możemy zachwycać się meblami o niepowtarzalnym designie i nowoczesnych formach. Warto pamiętać, że mebel musi pasować nie tylko do użytkownika, ale również do wnętrza. Kluczowy jest jednak nie tylko styl, ale również solidna konstrukcja i szczegółowo zaprojektowane funkcje. Łóżka piętrowe są więc dedykowane nie tylko wypoczynkowi, ale również nauce czy spędzaniu wolnego czasu.

Łóżka piętrowe z biurkiem i schodami

Nasz asortyment to również wielofunkcyjne łóżka piętrowe! Przekonaj się o walorach przemyślanych konstrukcji. Każdy korpus jest wykonany z solidnych materiałów, odpornych na uszkodzenia. Prezentujemy zestawy złożone z łóżka, górnej barierki i schodów, a także szeregu dodatkowych elementów! W każdym komplecie znajdziesz pojemną szafę, biurko, regał i szuflady w schodkach. A może zainteresują Cię modele z trzema miejscami do spania? Możesz wybierać spośród wielu wariantów kolorystycznych. Zapraszamy!