MATERACE BONELLOWE

Viameble | Wygodne materace ze sprężynami bonellowymi

Materace bonellowe – sprawdź, co je wyróżnia! 

Dobry sen i komfortowy wypoczynek to niezawodny sposób na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Chcesz osiągnąć najlepsze z możliwych rezultatów? Postaw na materace bonellowe i miej pewność – połączenie unikalnej konstrukcji i wysokogatunkowych materiałów to gwarancja doskonałych rezultatów. W tej kategorii nie tylko znajdziesz najlepsze rozwiązania, ale przede wszystkim – bez trudu dopasujesz je do własnych potrzeb. Sprawdź nasze propozycje i przekonaj się, jak wiele korzyści możesz czerpać z prawidłowo dobranego materaca. 

Materace bonellowe są niezwykle funkcjonalne

Dobry materac nie może być ani zbyt twardy, ani zbyt miękki. Optymalnym rozwiązaniem będzie model o średniej twardości, odpowiednio sztywny i niepodatny na odkształcenia, jednocześnie jednak – elastyczny i dopasowujący się do kształtu ciała. Odpowiedzią na takie wymagania okaże się materac bonellowy – wytrzymały, odporny na duże obciążenia, przewiewny i komfortowy. Co decyduje o jego funkcjonalności? Przede wszystkim – wykorzystanie sprężyn bonellowych, a dodatkowo – zastosowanie grubej warstwy owaty pomiędzy nimi. Poznaj warianty zgromadzone w tej kategorii i miej pewność – z łatwością znajdziesz rozwiązanie, które odpowie na Twoje potrzeby! 

Szeroki wybór materacy bonellowych – znajdź rozwiązanie dla siebie

Materace bonellowe, które zgromadziliśmy w tej kategorii, to propozycja dla wymagających. Bogaty wybór obejmuje modele sprężynowo-piankowe jednostronne oraz dwustronne, a także – sprężynowo-piankowe z kokosem lub w wariancie zima-lato.  Co więcej, każdy z dostępnych w sprzedaży materacy możesz kupić w odpowiadającym Ci rozmiarze – po to, byś mógł zapewnić sobie komfort, bez względu na to, jak dużym łóżkiem dysponujesz. 

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Materac sprężynowo-piankowy dwustronny "zima-lato" B4

Materac sprężynowo-piankowy dwustronny...

Od Cena 420,00 zł
Materac sprężynowo-piankowy z kokosem dwustronny B3

Materac sprężynowo-piankowy z kokosem...

Od Cena 460,00 zł
Materac sprężynowo-piankowy dwustronny B2

Materac sprężynowo-piankowy dwustronny B2

Od Cena 410,00 zł
MATERAC BONELLOWY B1

Materac sprężynowo-piankowy jednostronny B1

Od Cena 380,00 zł