raty przez internet leasing przez internet

Filtruj według

Kontakt

Meble systemowe

Zestawy mebli systemowych do salonu i nie tylko | Viameble

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-50 z 50 pozycji

Aktywne filtry

Meble systemowe — dowolność ustawień i wiele możliwości aranżacyjnych 

Dzisiejsze meble systemowe to już nie są ciężkie meblościanki, które zdobiły salony ubiegłych pokoleń. Obecne zestawy zupełnie nie przypominają dawnych form, które królowały w niejednym salonie. Niewątpliwą zaletą meblościanek była, jest i będzie ich uniwersalność. Dowolność ustawień różnorodnych brył sprawia, że znajdują one zastosowanie w wielu mieszkaniach. Nazwa pochodzi od serii pojedynczych mebli, które tworzą jeden system. Rozmieszczenie tego systemu stwarza wiele możliwości aranżacyjnych w każdym, nawet nowoczesnym wnętrzu.

Funkcjonalne, estetyczne i trwałe — meble systemowe

Domeną mebli systemowych jest to, że sprawdzą się one zarówno w klasycznych, jak i w nowoczesnych wnętrzach. Meble można łączyć w dowolny sposób, systematycznie dodając lub zmieniając poszczególne elementy. Nasze zestawy wyróżnia estetyka wykończenia i nieprzeciętna trwałość. Masz więc pewność, że posłużą Ci na wiele lat!

Styl skandynawski, rustykalny, a może nowoczesny? Odkryj meble systemowe!

W naszej ofercie znajdziesz szereg praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań do swojego mieszkania. Zestaw szarych mebli LOFT, pojemna garderoba ART do przedpokoju, a może grafitowe fronty połączone z korpusem w kolorze drewna? Nie zabraknie też minimalistycznych, nowoczesnych i klasycznych kompletów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!