raty przez internet leasing przez internet

Od 12 lat Viameble zajmuje się sprzedażą mebli do salonu, sypialnianych oraz tapicerowanych. Nasza siedziba i główny jak dotąd obszar działania to Wrocław, jednak z biegiem lat i działalności internetowego sklepu meblowego zmieniło się to na skalę kraju.

Doskonałą jakość naszych produktów zapewniają wysokiej jakości tkaniny obiciowe, dzięki nim nasze produkty są odporne na zużycie, ścieranie oraz reprezentują wysoki standard wygody.

Celem działalności naszego sklepu meblowego jest sprzedaż mebli wysokiej jakości w cenie atrakcyjnej dla przeciętnego klienta. Przywiązujemy dużą uwagę na jakość wykorzystywanych w produkcji materiałów, kunszt wykonania oraz terminowość przygotowywania zamówień. Nasze meble charakteryzują się wysokim standardem komfortu połączonym z funkcjonalnością, wraz z solidnym wykonaniem i przystępną ceną, produkty te wyróżniają się na tle konkurencji. Pośród mebli dostępnych w sprzedaży znajdą Państwo zestawy jadalniane, składające się z krzeseł oraz stołów, idealne do kuchni czy jadalni. Dla klientów oczekujących czegoś więcej przygotowaliśmy, bardzo praktyczne ławostoły. Drugim, po meblach tapicerowanych do salonu, istotnym spośród dostępnego asortymentu typem wyposażenia są meble sypialniane. Przygotowaliśmy spory wybór łóżek tapicerowanych, wyposażenia i łóżek piętrowych dla dzieci oraz dodatkowe elementy wyposażenia takie jak komody, szafki nocne czy szafy przesuwne z grafiką. Do łóżek różnego typu i rozmiaru dostępne w sprzedaży w naszym sklepie meblowym są różnego typu materace bonellowe, piankowe czy kieszeniowe.