MATERACE KIESZENIOWE

Viameble | Materace pocketowe, materace kieszeniowe

Materace kieszeniowe – Twój sposób na dobry sen

Dobry sen jest niezbędny, byś mógł się cieszyć doskonałym samopoczuciem przez cały dzień. Zależy Ci na maksymalnym komforcie? Postaw na sprawdzone rozwiązania i poznaj materace kieszeniowe. Dostępne w kilku rozmiarach, doskonale sprawdzą się w sypialni jedno i dwuosobowej, pokoju gościnnym i młodzieżowym. Poznaj nasze propozycje i wybierz wariant, który maksymalnie do Ciebie pasuje. Dzięki temu nie tylko dobrze się wyśpisz, ale także – komfortowo odpoczniesz. 

Unikalna budowa materacy kieszeniowych zapewnia maksymalny komfort 

Materace kieszeniowe wyróżniają się unikalną i przemyślaną konstrukcją.  Sprężyny umieszczone w osobnych kieszeniach pracują niezależnie, a 7 stref materaca, zostało dodatkowo uzupełnionych warstwą lateksową, kokosową lub lateksowa i kokosową. Takie rozwiązanie pozwala na doskonałe dopasowanie się materaca i jednocześnie zapewnia idealne wsparcie dla wszystkich części ciała. W tej kategorii znajdziesz także modele zima-lato – odpowiednie dla najbardziej wymagających użytkowników. Poznaj nasze propozycje i zdecyduj, które z nich odpowiadają na Twoje potrzeby. 

Szeroki wybór materacy kieszeniowych – znajdź rozwiązanie dla siebie

Szeroki wybór materacy kieszeniowych, dostępnych w tej kategorii, obejmuje modele w różnych rozmiarach i o różnej twardości. Decydując się na takie rozwiązanie, możesz mieć pewność – materac się nie odkształci, a Twoja skóra będzie mogła swobodnie oddychać przez całą noc! Zachowanie higieny zdecydowanie ułatwi zapinany na zamek pokrowiec, przystosowany do prania w 40 stopniach Celsjusza. 

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

MATERAC KIESZENIOWY Z LATEKSEM + ZIMA-LATO V-6

Materac kieszeniowy 7 STREF z lateksem +...

Od Cena 800,00 zł
MATERAC KIESZENIOWY LATEKS + KOKOS V-5

Materac kieszeniowy 7 STREF z lateksem + kokos V-5

Od Cena 850,00 zł
MATERAC KIESZENIOWY Z LATEKSEM V-4

Materac kieszeniowy 7 stref z lateksem V-4

Od Cena 800,00 zł
MATERAC KIESZENIOWY ZIMA-LATO V-3

Materac kieszeniowy zima-lato 7 stref V-3

Od Cena 550,00 zł
MATERAC KIESZENIOWY V-2 Z KOKOSEM

Dwustronny materac kieszeniowy 7-strefowy z...

Od Cena 550,00 zł
MATERAC KIESZENIOWY V 1

Dwustronny materac kieszeniowy 7-strefowy V 1

Od Cena 500,00 zł