raty przez internet leasing przez internet

MATERACE PIANKOWE

Klasyczne materace piankowe | Viameble

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Elastyczne materace piankowe – idealne dla każdego użytkownika!

Towarzyszy Ci zmęczenie, a sen nie przynosi oczekiwanej poprawy samopoczucia? Przyczyną uciążliwego dyskomfortu może być nieprawidłowo przygotowane łóżko. Warto poświęcić czas i poznać korzyści, jakie gwarantują materace piankowe – idealne dla każdego użytkownika. O uniwersalności modeli zgromadzonych w tej kategorii bez wątpienia decydują wysoka elastyczność, zdolność dopasowywania się do kształtu ciała oraz lekkość. Ostatnią cechę docenisz szczególnie w sytuacji konieczności przełożenia materaca na drugą stronę. Poznaj nasze propozycje i miej pewność – bez względu na to, na który model się zdecydujesz, dokonasz dobrego wyboru! 

Materac piankowy - odpowiedź na indywidualne potrzeby

Powszechnie uważa się, że materace piankowe odpowiadają na indywidualne potrzeby użytkowników. My nie mamy wątpliwości, że to prawda! Warto jednak pamiętać, że te materace nie są uniwersalne i muszą być dopasowane do konkretnego użytkownika. Tylko wówczas będą mogły zapewnić maksymalny komfort i nie wpłyną negatywnie na Twoje zdrowie. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór wariantów - już teraz sprawdź, które z nich pasują właśnie do Ciebie. 

Szeroki wybór materacy piankowych – sprawdź, które warianty wybrać

Materace piankowe zgromadzone w tej kategorii, to propozycja dla wszystkich, którzy szukają recepty na dobry sen. Bogaty wybór modeli obejmuje kilka wariantów. Wśród nich można wymienić materac piankowy z pianki poliuretanowej typu HR z lateksem (lub bez), charakteryzujący się wysoką elastycznością i dynamicznym zachowaniem po zdjęciu obciążenia, materac piankowo-kokosowy, pozwalający korzystać z twardszej lub miększej strony oraz materac piankowy P1, cechujący się dużą gęstością. Ostatni wariant jest zdecydowanie najmniej podatny na odkształcenia.