STOŁY

Stoły i ławy do gustownych wnętrz

Centralnym punktem jadalni, kuchni czy salonu często jest stół. Towarzyszy nam podczas spożywania posiłków, jest świadkiem rodzinnych uroczystości, ugina się pod pysznościami przygotowanymi na przyjęcia ze znajomymi. Powinien mieć więc odpowiednie wymiary, tak, aby każdy z domowników lub gości miał wystarczającą ilość miejsca. Należy mieć też na względzie metraż pomieszczenia. Często zdarza się, że to salon, nie jadalnia ani kuchnia, jest miejscem spotkań przy posiłkach. Wtedy warto rozważyć zakup mebli wielofunkcyjnych. 

Stół, ława czy ławostół? 

Odpowiedź na to pytanie tkwi w metrażu, jakim dysponujesz. Najlepszym wyborem do jadalni będzie trwały i solidny stół z litego drewna. Drewniany stół świetnie sprawdzi się też w kuchni, gdzie może służyć też jako dodatkowy blat roboczy. Do salonu polecamy ławy. Są zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci maksimum wygody.  Ich wysokość dostosowana jest bowiem do wysokości siedziska. Dzięki temu łatwo będzie Ci sięgnąć po pilot do telewizora czy kubek z napojem. Stoliki kawowe są bardzo lekkie, więc jeśli wykorzystujesz funkcję spania w sofie, to bez trudu je przesuniesz. W naszym asortymencie znajdziesz też ławostoły w wielu wzorach i kolorach. Te wielofunkcyjne meble na co dzień mogą odgrywać rolę eleganckich salonowych ław, a w razie potrzeby zmienić się w pełnowymiarowe stoły jadalniane.

Bogaty wybór stołów

W naszym sklepie oferujemy stoły wykonane z litego drewna lub z płyt laminowanych. Znajdziesz u nas meble w szerokiej gamie kolorystycznej i w rozmaitych wymiarach. Dzięki temu bez trudu dopasujesz je do aranżacji i metrażu, którym dysponujesz.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Ławostół JERY

Ławostół JERY 65cm x 110cm

Cena 1 340,00 zł
Ławostół REST DWA

Funkcjonalny ławostół REST DWA

Cena 740,00 zł
Ławostół REST biały

Rozkładany ławostół REST

Cena 840,00 zł
Ławostół CASIO

Ławostół CASIO z funkcją rozkładania i podnoszenia

Cena 740,00 zł
Stolik kawowy LOFT 2w1

Stolik kawowy LOFT 2w1 z metalowymi nogami

Cena 679,00 zł
Ława SORBO

Ława SORBO

Cena 240,00 zł
Stół drewniany SORBO

Stół drewniany SORBO

Cena 410,00 zł
Ława HORNET

Stół rozkładany HORNET 140 cm / 180 cm

Cena 490,00 zł
Ławostół PERŁA

Ławostół PERŁA rozkładany

Cena 890,00 zł
Blat

Stół jesion lity 240x94 do salonu lub jadalni

Cena 4 900,00 zł
Ławostół TOPAZ

Ławostół TOPAZ rozkładany

Cena 1 390,00 zł
Stół dębowy

Ręcznie wykonany stół dębowy do jadalni lub...

Cena 8 900,00 zł
Ławostół Malachit

Ławostół MALACHIT

Cena 790,00 zł